1910 Turistaság és Alpinizmus. I. évf. IV. füzet. 1910. okt. 15. Szerk.: Dr. Vigyázó János. Fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban.