cca 1900 Pantográf (térkép nagyító) A. Konte. jelzett, sérült papírdob... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/366/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500004/cca-1900-Pantograf-terkep-nagyito-A-Konte-jelzett-serult-papirdobozban-35-cm~II2123928
2123928
11031
366
Antique
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: cca 1900 Pantográf (térkép nagyító) A. Konte. jelzett, sérült papírdobozban 35 cm
: karap_norbert