10092. 366. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Máderné Takács Gizi (?-?), Molnár Manci (?-?): Tánciskolai dekoratív emléklap, népies, florális ornamentikával. Akvarell, tus, papír, jelzett, datált (1926), üvegezett keretben, 29×43 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert