Krón Jenő (1882-1974): Templomok sorozat egy darabja. Litográfia, papí... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/366/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kron-Jeno-1882-1974-Templomok-sorozat-egy-darabja-Litografia-papir-jelzett-uvegezett-ker~II2117425
2117425
10085
366
Beschreibung: Krón Jenő (1882-1974): Templomok sorozat egy darabja. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21x15 cm
: karap_norbert