Keiss Károly (1883-1953): Varró hölgy. Akvarell, ceruza, papír, jelzés... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/366/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Keiss-Karoly-1883-1953-Varro-holgy-Akvarell-ceruza-papir-jelzes-nelkul-19-5x14-5-cm-~II2118739
2118739
10079
366
Beschreibung: Keiss Károly (1883-1953): Varró hölgy. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül. 19,5x14,5 cm. Üvegezett keretben
: tánczos_gábor