Gáspárdy Sándor (1909-1986): Falusi utcarészlet. Olaj, vászon keretben... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/366/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gaspardy-Sandor-1909-1986-Falusi-utcareszlet-Olaj-vaszon-keretben-21x32-cm~II2116389
2116389
10052
366
Beschreibung: Gáspárdy Sándor (1909-1986): Falusi utcarészlet. Olaj, vászon keretben, 21x32 cm
: kozár_edit