Fábián Gyuláné Biczó Ilona (1886-1970): Halasi szélmalom (Kiskunhalas). Akvatinta, karton, jelzett. 1924-ben a Szépművészeti Múzeum a 19-20. századi magyar rézkarcművészet mestereinek munkái közt mutatta be Biczó Ilona Halasi szélmalom című akvatintájának egy példányát. 18×25,5 cm.