Csomor jelzéssel: Női alakok. Olaj, farost, keretben, 50×35 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/366/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csomor-jelzessel-Noi-alakok-Olaj-farost-keretben-50C39735-cm~II2087590
2087590
10187
366
3200
Beschreibung: Csomor jelzéssel: Női alakok. Olaj, farost, keretben, 50×35 cm
: turóczi_márk