B. Marbeek jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost. Jelzett. Keretben 25x33... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/366/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/B-Marbeek-jelzessel-Teli-taj-Olaj-farost-Jelzett-Keretben-25x33-cm~II2116375
2116375
10218
366
Beschreibung: B. Marbeek jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost. Jelzett. Keretben 25x33 cm
: kozár_edit