2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Archibald Williams: Korunk találmányai. Átdolgozta: Sándor Szilárd. Zemplén Győző előszavával. Bp., 1910, Franklin. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, tulajdonosi névbélyegzővel és névbejegyzéssel, hiányzó hátsó szennylappal, megviselt állapotban.