A M-11 D motor kézikönyve. Bp., 1949., Honvédelmi Minisztérium. Félvás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/366/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1000011/A-M-11-D-motor-kezikonyve-Bp-1949-Honvedelmi-Miniszterium-Felvaszon-kotesben-kisse-k~II2107276
2107276
17184
366
Books: Technics
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: A M-11 D motor kézikönyve. Bp., 1949., Honvédelmi Minisztérium. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az elülső táblán kis sérüléssel.
: kozár_edit
Katalognummer: