Dr. Fellner Frigyes: A nemzetközi fizetési mérleg és alakulása Magyarországon. Bp., 1908., Politzer, 181 p.+VII t. Átkötött kopott félvászon-kötés, három lap sarkán hiánnyal, pár lap kijár.