15044.
366. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
Schrenzel: Abesszínia. Afrika Kánaánja. Ford.: Dr. Kőszegi Imre. A kultúrtörténeti függeléket írta Juhász Vilmos. Bp., é. n., Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.