15087.
366. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Magyar városok és községek. Statisztikai adatgyűjtemény. Összeállította: KSH Településstatisztikai Munkaközössége, dr. Fórizs Margit vezetésével. Bp.,1958, Közgazdasági és Jogi. Kiadói kopott egészvászon-kötés. Megjelent 3100 példány.