15020.
366. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
Ligeti Lajos: Afgán földön. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat, 219+3 p.+32 t. (Fekete-fehér fotókkal.) Szövegközti és egészoldalas térképekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott gerinccel, jó állapotban.