17154.
366. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
6 000 HUF
Dr. Neumann Szigfrid: A női betegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára IX. köt. Bp., 1905, Singer és Wolfner, VIII+395+20 (hirdetések.) Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban. Ritka!