16593. 366. Gelaufene Fernauktion Bücher: Militaria
1 800 HUF
0 HUF
Markó, Árpád: Ungarisches Soldatentum. 895-1914. Bp.-Leipzig,[1942], Danubia, 414 p.+22 t. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban, két képtábla kijár.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit