800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Tutsek Anna: Az élet iskolája. Fejes Gyula rajzaival. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos elülső szennylappal, a hátsó szennylapon firkával, laza fűzéssel.