Rachel Field: Hitty. Ifjúsági regény. FordÃtotta Kassai Zoltán. A borÃ... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/366/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000017/Rachel-Field-Hitty-Ifjusagi-regeny-Forditotta-Kassai-Zoltan-A-borito-es-szovegkozti-ra~II1911413
1911413
17383
366
Books: Tales
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Rachel Field: Hitty. Ifjúsági regény. FordÃtotta Kassai Zoltán. A borÃtó és szövegközti rajzok Máday Gréte munkái. Bp., 1948, Révai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borÃtóval, kissé foltos lapokkal.
: ekb