Geőcze Anna: Viola első táborozása. M. Gőcze Erzsébet rajzaival. Bp.,[1943],Athenaeum, 126. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 112. oldaltól a lapok kijárnak.