Florence Montgomery: Gyermekszív rejtelmei. Fordította Baloghy Mária.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/366/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000017/Florence-Montgomery-Gyermeksziv-rejtelmei-Forditotta-Baloghy-Maria-Sipos-Bela-rajzaival-Bp-~II1911373
1911373
17376
366
Books: Tales
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Florence Montgomery: Gyermekszív rejtelmei. Fordította Baloghy Mária. Sipos Béla rajzaival. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
: ekb