Hillebrand Jenő-Bella Lajos: Az őskor embere és kultúrája, különös tekintettel hazánkra. Pantheon Ismerettára. Bp., 1921, Pantheon. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.