https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 126

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Mémoires de madame la duchesse dAbrantes ou Souvenirs historiques sur Napoléon, la Révolution, le Directoire, le Consulat, lEmpire et la Restauration Paris, 1831-1837 De L. Mame. 16 kötet a 18 ból. Korabeli egészvászon kötésben. Francia nyelven. / 16 of 18 volumes. Full linen binding, in good condition. In French language.
15701.

Mémoires de madame la duchesse d'Abrantes ou Souvenirs historiques sur Napoléon, la Révolution, le Directoire, le Consulat, l'Empire et la Restauration Paris, 1831-1837 De L. Mame. 16 kötet a 18 ból. Korabeli egészvászon kötésben. Francia nyelven. / 16 of 18 volumes. Full linen binding, in good condition. In French language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Kutsma Andreas: Revolutio rusticana per Terras Scepusii - Brevis horrendae rusticanae interris scepusiebus descriptio  A szepességi szörnyű parasztlázadás rövid leírása. Lőcse, 1834. Johannis Werthmüller. 64p. Füzve, sérült kiadói papírborítóban. Árverésen még nem szerepelt!
15702.

Kutsma Andreas: Revolutio rusticana per Terras Scepusii - Brevis horrendae rusticanae interris scepusiebus descriptio A szepességi szörnyű parasztlázadás rövid leírása. Lőcse, 1834. Johannis Werthmüller. 64p. Füzve, sérült kiadói papírborítóban. Árverésen még nem szerepelt!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Aquincumi babérágak. Kuzsinszky Bálint emlékének szenteli Budapest székesfőváros közönsége és a Pázmány-Egyetem Érem- és Régiségtani Intézete. Laureae Aquincenses Memoriae Valentini Kuzsinszky Dicatae. I-II. kötet. Dissertationes Pannonicae ex Instituto Numismatico et Archeologico Universitatis de Petro Pázmány nominatae Budapestensis provenientes. Ser. II. No 10-11. Bp., 1938-1941, Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Érem és Régiségtani Intézete, 341 p.+LXXX t. (Fekete-fehér fotók, 40 levélen) +346+2 p. +LXVII t. (Az utolsó hat táblán dupla számozással, összesen 61 t., 31 levélen. Fekete-fehér fotók.) Egészoldalas és szövegközti ábrákkal. Latin, magyar, német, francia és angol nyelvű tanulmányokkal. Kiadói papírkötés, az I. kötet gerincén a borító szakadt, a fűzések lazák. Ritka!/Paperbinding, the spine damaged on the first volume, the bindings are loose. With studies in Latin, Hungarian, German, French and English language.
15703.

Aquincumi babérágak. Kuzsinszky Bálint emlékének szenteli Budapest székesfőváros közönsége és a Pázmány-Egyetem Érem- és Régiségtani Intézete. Laureae Aquincenses Memoriae Valentini Kuzsinszky Dicatae. I-II. kötet. Dissertationes Pannonicae ex Instituto Numismatico et Archeologico Universitatis de Petro Pázmány nominatae Budapestensis provenientes. Ser. II. No 10-11. Bp., 1938-1941, Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Érem és Régiségtani Intézete, 341 p.+LXXX t. (Fekete-fehér fotók, 40 levélen) +346+2 p. +LXVII t. (Az utolsó hat táblán dupla számozással, összesen 61 t., 31 levélen. Fekete-fehér fotók.) Egészoldalas és szövegközti ábrákkal. Latin, magyar, német, francia és angol nyelvű tanulmányokkal. Kiadói papírkötés, az I. kötet gerincén a borító szakadt, a fűzések lazák. Ritka!/Paperbinding, the spine damaged on the first volume, the bindings are loose. With studies in Latin, Hungarian, German, French and English language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. Sepsiszentgyörgy, 1929, Székely Nemzeti Múzeum,(Kolozsvár, Minerva-ny.), 780+4 p.+6 t. (Közte egy kihajtható térképpel.) Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, javított kötéssel, a gerincen kis sérüléssel, a borítón és a gerincen kis foltokkal.
15704.

Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. Sepsiszentgyörgy, 1929, Székely Nemzeti Múzeum,(Kolozsvár, Minerva-ny.), 780+4 p.+6 t. (Közte egy kihajtható térképpel.) Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, javított kötéssel, a gerincen kis sérüléssel, a borítón és a gerincen kis foltokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Adonyi Sztancs János: Arisztokraták ma. I-II. kötet. 21 főnemes a XXI. században. Bp., 2008., Kossuth. Az I. kötet második, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonálásban, kiadói papír védőborítóval.
15705.

Adonyi Sztancs János: Arisztokraták ma. I-II. kötet. 21 főnemes a XXI. században. Bp., 2008., Kossuth. Az I. kötet második, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonálásban, kiadói papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Michael Roaf: A mezopotámiai világ atlasza. Fordította: Dezső Tamás. Bp., 1998, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15706.

Michael Roaf: A mezopotámiai világ atlasza. Fordította: Dezső Tamás. Bp., 1998, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Zahl der Gebote:
1
Baráth Tibor: A magyar népek őstörténete. III. köt. Montreál, 1974, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által dedikált, dátumozott példány.
15707.

Baráth Tibor: A magyar népek őstörténete. III. köt. Montreál, 1974, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által dedikált, dátumozott példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Németh István: Demokrácia és diktatúra Németországban. 1918-1945. I-II. köt. I. köt.: Az 1918. novemberi forradalom és a Weimari Köztársaság. Összegzés és dokumentumok. II. köt.: A Harmadik Birodalom. (1933-1945.) Összegzés és dokumentumok. Bp., 2007., LHarmattan. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!
15708.

Németh István: Demokrácia és diktatúra Németországban. 1918-1945. I-II. köt. I. köt.: Az 1918. novemberi forradalom és a Weimari Köztársaság. Összegzés és dokumentumok. II. köt.: A "Harmadik Birodalom." (1933-1945.) Összegzés és dokumentumok. Bp., 2007., L'Harmattan. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Max von Boehn: Das Bühnenkostüm in Altertum, Mittelalter und Neuzeit. Berlin, 1921, Cassirer, 10+495+1 p. Német nyelven. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félpergamen-kötés. /Half-parchment-binding, with little bit worn, and little bit spotty cover. In German language. First edition.
15709.

Max von Boehn: Das Bühnenkostüm in Altertum, Mittelalter und Neuzeit. Berlin, 1921, Cassirer, 10+495+1 p. Német nyelven. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félpergamen-kötés. /Half-parchment-binding, with little bit worn, and little bit spotty cover. In German language. First edition.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Baráth Tibor: A magyar népek őstörténete. II. köt. Montreál, 1973, Szerzői kiadás. Kiadói nylon-kötés, kiadói kissé hiányos műanyag védőborítóban.
15710.

Baráth Tibor: A magyar népek őstörténete. II. köt. Montreál, 1973, Szerzői kiadás. Kiadói nylon-kötés, kiadói kissé hiányos műanyag védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
1
Padányi Viktor: Történelmi tanulmányok. München, 1959, Mikes Kelemen Kör. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15711.

Padányi Viktor: Történelmi tanulmányok. München, 1959, Mikes Kelemen Kör. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
Baráthosi Balogh Benedek: Szumirok. Sumér Könyvek 2. Buenos Aires, 1973, Magyar Őskutatás. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15712.

Baráthosi Balogh Benedek: Szumirok. Sumér Könyvek 2. Buenos Aires, 1973, Magyar Őskutatás. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse