17061.
366. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
13
[Magyar Elek]: Az ínyesmester 1000 új receptje. Bp.,1935., Athenaeum, 255 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapélekkel, a ceruzás bejegyzésekkel az elülső szennylapon.