17425.
366. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Márai Sándor: Ég és föld. Bp.,1944,Révai. A borÃtó grafikája Fenyves Sándor munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, kissé hiányos papÃr védÅ‘borÃtóban, a papÃrborÃtót leszámÃtva jó állapotban.