17484.
366. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Macé János: Egy falat kenyér története. Levelek az ember életéről. Ford.: Zigány Árpád. Bp., 1910, Franklin. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.