17535.
366. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Kamattáblázatok. Összeállították: Berkovits Jenő, Zsoldos Géza. Bp., 1917., Benkő Gyula. Korabeli reklámokkal. Vászon-kötésben, laza, kissé sérült kötéssel. +Napszámítási táblázat progresszív mód szerint vezetett folyószámlákhoz. Kiadja: Vértes Elemér, banktisztviselő, 2 sztl. lev.