17504.
366. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Emőd Tamás: Nótám, füttyöm, citerám. (Válogatott Chansonok). Minatűr Könyvtár. Bp., é.n., Genius Kiadás, 268+4 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, az utolsó lapokon ceruzás jegyzetekkel.