17558.
366. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
[C. Horváth - A. Kardos - A. Endrődi] - Histoire de la littérature hongroise. Ouvrage adapté du hongrois par I. Kont. Budapest-Paris, 1900. Athenaeum-Felix Alcan. XII + 420 p. + 20 t. (részben színes, ebből 5 kihajtható) Álbordázott, dúsan aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Aranyozott lapszélekkel. Szép állapotban.