Herendi zöld virágmintás porcelán kosár, kézzel festett, jelzett, kis... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Herendi-zold-viragmintas-porcelan-kosar-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-18C39710C3~II2109537
2109537
11149
365
Beschreibung: Herendi zöld virágmintás porcelán kosár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 18×10×5 cm
: karap_norbert