11136. 365. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Herendi "Vác Dunai Cement- és Mészmű" feliratú porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti sérült dobozában, 9x13x1,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert