"Gyapjúmosó és Szövőgyár", Herendi Viktória mintás tálka, kézzel feste... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Gyapjumoso-es-Szovogyar-Herendi-Viktoria-mintas-talka-kezzel-festett-jelzett-apro-k~II2112162
2112162
11123
365
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: "Gyapjúmosó és Szövőgyár", Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopással, saját dobozában, 12×9 cm