11221. 365. Gelaufene Fernauktion Porzellan
10 000 HUF
0 HUF
"Amphora Austria" porcelán vaddisznó, kézzel festett, jelzett, a talapzaton és az egyik lábán törésnyommal, javított, kopásnyomokkal, m: 23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert