Porzellan

Zahl der Lose: 153

Herendi Léda a hattyúval, jelzett, hibátlan, m:13,5 cm, h:20 cm
11131.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
34
Herendi porcelán rózsamintás gyűszű, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 2 cm
11132.

Rufpreis:
1 000 HUF
Herendi rózsás, tálka. Artex Budapest felirattal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x7,5 cm
11133.

Rufpreis:
1 400 HUF
Herendi hecsedli mintás kerek porcelán tálca, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró karcolásokkal, d: 25 cm
11134.

Rufpreis:
6 000 HUF
Herendi virág mintás porcelán cigaretta tartó és csikknyomó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8x5x5 cm, m: 5 cm
11135.

Rufpreis:
4 000 HUF
Herendi Vác Dunai Cement- és Mészmű feliratú porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti sérült dobozában, 9x13x1,5 cm
11136.

Herendi "Vác Dunai Cement- és Mészmű" feliratú porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti sérült dobozában, 9x13x1,5 cm

Rufpreis:
4 000 HUF
Herendi Viktória mintás szivartál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 15x3 cm
11137.

Rufpreis:
6 000 HUF
Herendi Apponyi mintás kártyadoboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x8x4,5 cm
11138.

Rufpreis:
6 000 HUF
Herendi virágmintás kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 38x29 cm
11139.

Rufpreis:
5 000 HUF
Herendi Viktória mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14x11 cm
11140.

Rufpreis:
3 000 HUF
Herendi porcelán Apponyi mintás cipő, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10x5x4 cm
11141.

Rufpreis:
2 000 HUF
Herendi nyúlpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11142.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF