Iparművész kerámia tál, mázas kerámia, jelzett (D.), alján mázhibával... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500007/Iparmuvesz-keramia-tal-mazas-keramia-jelzett-D-aljan-mazhibaval-es-egeszen-apro-le~II2115249
2115249
11091
365
Art-ceramics
Beschreibung: Iparművész kerámia tál, mázas kerámia, jelzett (D.), alján mázhibával és egészen apró lepattanással, és apró kopásnyomokkal, 15x3 cm
: karap_norbert