~1940. "A helység legjobb fiú úszójának a M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövets... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Numismatik/Sportpreise-und-Sportgedenkmedaillen~2000010/7E1940-A-helyseg-legjobb-fiu-uszojanak-a-MUSZ-Magyar-Uszo-Szovetseg-aranyozott-Br-dC3~II2114898
2114898
30943
365
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: ~1940. "A helység legjobb fiú úszójának a M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" aranyozott Br díjplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (60x44mm) T:2
: ekb