19002. 365. Gelaufene Fernauktion Juwelen
3 600 HUF 9,73 EUR, 10,59 USD
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, gyöngyös medállal, jelzett, h: 44 cm, 3×1,5 cm, bruttó: 4,6 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit