Udvary Pál (1900-1987): Vérmező újrarendezése. Rézkarc, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Udvary-Pal-1900-1987-Vermezo-ujrarendezese-Rezkarc-papir-jelzett-23x33-cm~II2114692
2114692
10211
365
Beschreibung: Udvary Pál (1900-1987): Vérmező újrarendezése. Rézkarc, papír, jelzett. 23x33 cm.
: karap_norbert