Pituk József Viktórián (1906-1991): Mitológiai jelenet II. Rézkarc, pa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Pituk-Jozsef-Viktorian-1906-1991-Mitologiai-jelenet-II-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett~II2066062
2066062
10151
365
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Pituk József Viktórián (1906-1991): Mitológiai jelenet II. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×61 cm
: turóczi_márk