Kádár jelzéssel: Fasor. Olaj, farost, hibás keretben, 40×50 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Kadar-jelzessel-Fasor-Olaj-farost-hibas-keretben-40C39750-cm~II2094263
2094263
10087
365
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Kádár jelzéssel: Fasor. Olaj, farost, hibás keretben, 40×50 cm
: turóczi_márk