Haranghy Jenő (1894 - 1951): Dunai horgász. Olaj, karton. Jelzett. 38x... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Haranghy-Jeno-1894-1951-Dunai-horgasz-Olaj-karton-Jelzett-38x53-cm-Keretben~II2111687
2111687
10070
365
40000
Beschreibung: Haranghy Jenő (1894 - 1951): Dunai horgász. Olaj, karton. Jelzett. 38x53 cm Keretben.
: karap_norbert