Egerváry Potemkin Ágost (1858-1930): Istálló lóval. Jelzett, Olaj, fa.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Egervary-Potemkin-Agost-1858-1930-Istallo-loval-Jelzett-Olaj-fa-26x40-cm-Keretben~II2111524
2111524
10047
365
15000
Beschreibung: Egerváry Potemkin Ágost (1858-1930): Istálló lóval. Jelzett, Olaj, fa. 26x40 cm Keretben
: karap_norbert