Azonosítatlan jelzéssel: Álom. Ofszet, papír. Jelzett a nyomaton. Pasz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Azonositatlan-jelzessel-Alom-Ofszet-papir-Jelzett-a-nyomaton-Paszpartuban-25x17-cm~II2109936
2109936
10234
365
Beschreibung: Azonosítatlan jelzéssel: Álom. Ofszet, papír. Jelzett a nyomaton. Paszpartuban. 25x17 cm
: kozár_edit