Andy Flower (Virág András): Szentendre. pecséttel is jelzett fotóművés... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Fotografie/Foto~500033/Andy-Flower-Virag-Andras-Szentendre-pecsettel-is-jelzett-fotomuveszeti-alkotas-29x19-cm-~II2114573
2114573
12151
365
Photo
Beschreibung: Andy Flower (Virág András): Szentendre. pecséttel is jelzett fotóművészeti alkotás. 29x19 cm Üvegezett keretben.
: tánczos_gábor