Ost-Rassow: Lehrbuch der Chemischen Technologie. Hrsg.: Prof. Dr. Bert... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1000015/Ost-Rassow-Lehrbuch-der-Chemischen-Technologie-Hrsg-Prof-Dr-Berthold-Rassow-Leipzig-1953-J~II2098793
2098793
17290
365
7500
Books: Technics
Rufpreis:
7 500 HUF 20,27 EUR , 22,06 USD
Beschreibung: Ost-Rassow: Lehrbuch der Chemischen Technologie. Hrsg.: Prof. Dr. Berthold Rassow. Leipzig, 1953., Johann Ambrosius Barth. 25. kiadás. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kihajtható táblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
: turóczi_márk