https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 34

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1918 Imago. Zeitschrift für Anwendung der Psychoanalyse auf die Geisteswissenschaften. Szerk.: Prof. Dr. Sigmund Freud. V. évf. 3 szám. 1917-1918. Leipzig-Wien, 1918, Hugo Heller&C.,132-202 p.Német nyelven. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, foltos lapokkal.+1929 Imago. Zeitschrift für Anwendung für Anwendung der Psychoanalyse auf die Natur- und Geisteswissenschaften. XV. évf. M. 22.- M. 23. Szerk.: Prof. Dr. Sigmund Freud. Leipzig-Wien-Zürich, 1929, Internationaler Psyhoanalytischer Verlag, 2+401-512;216 p. Német nyelven. Kiadói kopott kartonált papírkötés, sérült gerinccel./ Paperbindings, with worn cover, damaged spine and cover. In German language.
17256.

1918 Imago. Zeitschrift für Anwendung der Psychoanalyse auf die Geisteswissenschaften. Szerk.: Prof. Dr. Sigmund Freud. V. évf. 3 szám. 1917-1918. Leipzig-Wien, 1918, Hugo Heller&C.,132-202 p.Német nyelven. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, foltos lapokkal.+1929 Imago. Zeitschrift für Anwendung für Anwendung der Psychoanalyse auf die Natur- und Geisteswissenschaften. XV. évf. M. 22.- M. 23. Szerk.: Prof. Dr. Sigmund Freud. Leipzig-Wien-Zürich, 1929, Internationaler Psyhoanalytischer Verlag, 2+401-512;216 p. Német nyelven. Kiadói kopott kartonált papírkötés, sérült gerinccel./ Paperbindings, with worn cover, damaged spine and cover. In German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Lazar B. Hellenbach: Der Individualismus im Lichte der Biologie und Philosophie der Gegenwart. Wien, 1878, Wilhelm Braumüller, 272 p. Német nyelven. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, hiányos címlappal./ Half-linen-binding, with offfice stamp, little bit worn cover, and lost end pages, with lack on the title page.
17257.

Lazar B. Hellenbach: Der Individualismus im Lichte der Biologie und Philosophie der Gegenwart. Wien, 1878, Wilhelm Braumüller, 272 p. Német nyelven. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, hiányos címlappal./ Half-linen-binding, with offfice stamp, little bit worn cover, and lost end pages, with lack on the title page.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Garamszeghi Lubrich Ágost: A nevelés történelme. I. rész: A nem keresztény, vagy nemzeti nevelés korszaka. Bp.,1874, Hunyadi Mátyás Intézet, 6+390+4 p. Későbbi átkötött félvászon-kötésben.
17258.

Garamszeghi Lubrich Ágost: A nevelés történelme. I. rész: A nem keresztény, vagy nemzeti nevelés korszaka. Bp.,1874, "Hunyadi Mátyás" Intézet, 6+390+4 p. Későbbi átkötött félvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
2
Hutterer Miklós: A germán nyelvek. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17259.

Hutterer Miklós: A germán nyelvek. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Paolo Mantegazza: A munka öröme és dicsősége. Ifjaink számára a nagy Mantegazza (Paolo) után írta Dr. Kerékgyártó Elek. Budapest, én., Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói egészvászon kötés. Megviselt állapotban.
17260.

Paolo Mantegazza: A munka öröme és dicsősége. Ifjaink számára a nagy Mantegazza (Paolo) után írta Dr. Kerékgyártó Elek. Budapest, én., Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói egészvászon kötés. Megviselt állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Bruno Bettelheim: A mese bűvölete és a bontakozó gyermeki lélek. Ford.: Kúnos László. Bp., 2013, Corvina. Kiadói papírkötés.
17261.

Bruno Bettelheim: A mese bűvölete és a bontakozó gyermeki lélek. Ford.: Kúnos László. Bp., 2013, Corvina. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
1
Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kissé fakó gerinccel.
17262.

Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kissé fakó gerinccel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Magyar-mongol szójegyzék. Szerk.: Kara György. Bp.,1973, (Foto Optika-ny.) XLIX+87 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, kötéssel.
17263.

Magyar-mongol szójegyzék. Szerk.: Kara György. Bp.,1973, (Foto Optika-ny.) XLIX+87 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Báró Láng Lajos: A statisztika története. Bevezetésül Magyarország statisztikájához. Bp.,[1913]Grill Károly, NAP nyomdája (Mérei Jenő és társai bt.), IX+2+434+1 p.+1 t. (Egy kihajtható) Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kis sérüléssel a gerincen, hiányzó elülső előzéklappal, 288-289 oldalak között kissé laza fűzéssel.
17264.

Báró Láng Lajos: A statisztika története. Bevezetésül Magyarország statisztikájához. Bp.,[1913]Grill Károly, NAP nyomdája (Mérei Jenő és társai bt.), IX+2+434+1 p.+1 t. (Egy kihajtható) Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kis sérüléssel a gerincen, hiányzó elülső előzéklappal, 288-289 oldalak között kissé laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Fanta Róbert Adolf: Társadalom és vallás. Nagyvárad, é.n.(1912),Neumann Vilmos Könyvnyomdája, Szerzői kiadás, 152+IV+3 p. Kiadói kopottas szecesziós aranyozott egészvászon-kötés, egy-két foltos lapszéllel.
17265.

Dr. Fanta Róbert Adolf: Társadalom és vallás. Nagyvárad, é.n.(1912),Neumann Vilmos Könyvnyomdája, Szerzői kiadás, 152+IV+3 p. Kiadói kopottas szecesziós aranyozott egészvászon-kötés, egy-két foltos lapszéllel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Smolka János: Az átmeneti gazdaság problémái. Államszocializmus vagy államkapitalizmus. Bp., 1917, Benkő Gyula Udvari Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, két felvágatlan lappal.
17266.

Smolka János: Az átmeneti gazdaság problémái. Államszocializmus vagy államkapitalizmus. Bp., 1917, Benkő Gyula Udvari Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, két felvágatlan lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Tomori Viola: A parasztság szemléletének alakulása. Szeged, 1935, Szegedi Fiatalok Művészeti Kollégiuma, (Prometheusz-ny.),127 p. Átkötött kartonált papírkötés, az eredeti papírborítókat bekötötték, de az elülső borító kijár, az első három lap, köztük a címlap pótolt.
17267.

Tomori Viola: A parasztság szemléletének alakulása. Szeged, 1935, Szegedi Fiatalok Művészeti Kollégiuma, (Prometheusz-ny.),127 p. Átkötött kartonált papírkötés, az eredeti papírborítókat bekötötték, de az elülső borító kijár, az első három lap, köztük a címlap pótolt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse