14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái , Összesen 20 kötet, nem teljes sorozat, hiányzik: 5., 17., 22.-24. kötetek. Bp.,1928, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, kopott borítókkal, de belül jó állapotban.