Bücher: Religion

Zahl der Lose: 53

17399.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
17400.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Luther Márton végrendelete. A reformátor testamentumának tartalmát és történetét ismerteti Fabiny Tibor. Budapest, 1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban. Jó állapotban.
17401.

Rufpreis:
800 HUF
17402.

Rufpreis:
1 000 HUF
17403.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vanyó László: Az ókeresztény egyház irodalma I. Az első három század. Bp., 2007, Jel. Kiadói kartonált papírkötés, kijáró lapokkal.
17404.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17405.

Rufpreis:
800 HUF
17406.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Szabó Attila: Jézus Krisztus élete és tanításai. Szombathely, 1989, Esztergályos Jenő. Kiadói papírkötés.+ Isten előtt állsz... Versek a magyar irodalomból. Bp.,2004, Auktor. Kiadói aranyozott bársonykötés. + Világ világa, virágnak virága... [Ómagyar Mária-siralom.] Bp., 1986, Európa. Kiadói papírkötés, foltos.
17407.

Rufpreis:
1 000 HUF
17408.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17409.

Rufpreis:
1 600 HUF
17410.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF