Felfedezők Lexikona. Szerk.: Dr. Kéz Andor. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas gerinccel, jó állapotban.