Liebermann Leó - Bugarszky István: Chemia tankönyv egyetemi és főiskol... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1000011/Liebermann-Leo-Bugarszky-Istvan-Chemia-tankonyv-egyetemi-es-foiskolai-hallgatok-szamara-~II2011756
2011756
17255
365
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Liebermann Leó - Bugarszky István: Chemia tankönyv egyetemi és főiskolai hallgatók számára. Bp., 1913, Franklin. Félvászon kötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
: lászló_lili